Ахметов фінансував терористів – резонансна заява екс-ватажка «ДНР»

764
Один із терористів стверджує, що Ахметов фінансів ОРДЛО

Один із основоположників так званої ДНР Олександр Бородай заявив, що український олігарх Рінат Ахметов на початку війни на Донбасі фінансово заохочував терористів із батальйону «Восток» Олександра Ходаковського.

Про це пише журналіст Денис Казанський.

За словами терориста, однією з цілей загону «Восток» було нівелювання впливу Ріната Ахметова, який тоді вважався господарем всього Донбасу. На цьому тлі він робить висновок, що такий стан справ був дуже невигідним для Олександра Ходаковського.

«Ходаковський сидів на фінансуванні Ахметова. Свого часу він мені від Ріната Ахметова намагався привезти конкретно за свідків валізу з 500 тисячами доларів. Я повернув цю валізу Ходаковський, і він нібито витратив його на фінансування батальйону «Восток». Він просто сидів конкретно на грошах Ахметова. Більше подвійних смислів придумати неможливо», – підкреслив один із колишніх ватажків «ДНР».

Водночас він зізнається, що сприймав його як тимчасового союзника.

«Я розумів, що Ходаковський веде свою гру разом з Рінатом Ахметовим. Ахметову потрібною була «ДНР» для створення власного князівства, щоб балансувати між Києвом і Москвою, а також для того, щоб протистояти своєму «найкращому улюбленому ворогу» Коломойському», – стверджує Бородай.

Про роль Ахметова та інших «регіоналів» на початковому етапі конфлікту сказано було вже не мало, однак підтвердження факту співпраці Ахметова з бойовиками Ходаковського з вуст Бородая – дуже важливе свідчення.

«Втім, сподіватися на те, що Ахметова спіткає покарання, не потрібно. Принаймні за нинішньої влади цього точно не станеться. Думаю, немає потреби це пояснювати», – підсумував Казанський.

Бородай о сотрудничестве Ходаковского и Ахметова

Чем больше проходит времени с начала войны в Донбассе, тем больше откровенничают те, кто стоял у истоков ДНР.Куратор сепаратистов на начальном этапе войны Александр Бородай дал новое интервью, в котором рассказал о сотрудничестве Ахметова с Ходаковским. Бородай рассказал, что Ходаковский лично пытался передать ему чемодан с деньгами от Ахметова. Он утверждает, что Ходаковский работал на Ахметова, который в то время полностью контролировал ДНР. "Республика" была нужна Ринату, чтобы противостоять Коломойскому.

Опубліковано Денис Казанский 21 жовтня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв