ЄС не визнав запуск балістичних ракет Іраном порушення ядерної угоди

184
Верховний представник ЄС із закордонних справ Федеріка Моґеріні заявила, що організація не оголошуватиме санкції проти Ірану у зв’язку з випробуваннями балістичних ракет.

14 березня цього року після зустрічі з очільниками Міністерств закордонних справ країн-членів Європейського Союзу Моґеріні підкреслила, що санкції не буде запроваджено, оскільки випробування не суперечать домовленостям іранської влади зі світовими лідерами − передає Радіо Свобода. 
«Якщо ж це порушує резолюцію Ради безпеки Організації Об’єднаних Націй, це повинні обговорювати у відповідні інституції ООН», − зазначила єврочиновник.
Додамо, нещодавно командувач аерокосмічних сил Корпусу вартових Ісламської революції, також відомого під назвою «Революційної гвардії», Амір Алі Хаджизаде заявив, що Іран не боїться жодних санкцій, оскільки держава ніколи не погоджувалися з резолюціями ООН щодо ракетної програми.
8 березня 2016 року «Революційна гвардія» оголосила про випробування кількох балістичних ракет, на що миттєво відреагували Сполучені Штати Америки та країни Європи, засудивши заяву Ірану.

Коментарi

Коментарiв