Путіну треба побоюватися Собчак – Stratfor

340
Путіну радять побоюватися Собчак на виборах

Кандидатура журналістки і телеведучої Ксенії Собчак може стати джокером на виборах президента Росії 2018 року. Такий прогноз зробили аналітики приватної розвідувально-аналітичної компанії США Stratfor.

Про це повідомляє Апостроф із посиланням на звіт компанії.

Напередодні Ксенія Собчак офіційно підтвердила чутки про свої плани брати участь у виборах президента Росії у березні 2018 року.

На думку фахівців, у Росії висунення кандидатури Собчак було сприйнято як домовленість із Кремлем задля розколу опозиції, або як бажання чинного президента Владімір Путіна оживити вибори.

Експерти також констатували, що більшість опозиційних лідерів Росії засудили рішення Собчак брати участь у виборах президента.

«Опозиційний важкоатлет Олексій Навальний, якому не дають брати участь у виборчих перегонах, назвав Собчак ідеальним для Кремля «карикатурним ліберальним кандидатом». А давній лідер опозиції Гаррі Каспаров натякнув, що висунення Собчак – це диверсія Кремля», – ідеться у звіті.

За словами аналітиків, навіть у випадку, якщо російські опозиціонери мають рацію, то стратегія Кремля не позбавлена ризику.

«Собчак може стати джокером, і якщо вона об’єднається з Навальним, щоб виступити в якості його довіреної особи, то вона може отримати ліберальні голоси», – переконані в Stratfor.

При цьому автори звіту не сумніваються, що президентом Росії знову буде обраний Путін, однак у нього «є підстави побоюватися: на цей момент він має найбільший стаж на посаді лідера Росії з часів Сталіна, який очолював СРСР протягом трьох десятиліть. І жоден лідер не може правити вічно, не маючи опору».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв