Вона 10 років на серйозних знеболювальних – знайомий родини Зайцевих про Олену

3297
Знайомий родини Зайцевих стверджує, що Олена уже 10 років сидить на серйозних знеболювальних

Олена Зайцева вже десять років приймає знеболювальні ліки після того, як 2007 року разом із мамою попала в аварію. У цьому запевнив один із знайомих родини Зайцевих, чия донька на автомобілі Lexus у Харкові влетіла в натовп людей, унаслідок чого п’ятеро осіб загинуло, ще шестеро у різному стані важкості потрапили до лікарні.

За його словами, 2007 року Олена Зайцева разом з мамою Тетяною потрапила у серйозну ДТП. Про це пише Город Х.

«Таня була за кермом, вони зіткнулися з таксі, і більше всіх тоді постраждала 10-річна Олена. Лікарі буквально по частинах її збирали і обличчя «ліпили» заново. На лиці досі залишилися шрами, які вона намагається приховувати за допомогою косметики. Я не міг собі уявити, що після пережитого в дитинстві вона зможе порушувати швидкісний режим. Після того ДТП у неї почалися страшні головні болі, і вона вже 10 років сидить на серйозних знеболюючих. Про це відразу сказали лікарю, який брав аналіз крові. Алкоголю там не було однозначно. У суді говорили про опіати – нічого не можу відповісти. Якщо вживала – ніхто з дорослих цього не знав. Можливо, якісь компоненти були в знеболюючих таблетках, не знаю, це вирішувати експертам», – розповів чоловік.

Також він зазначив, що батько родини займається бізнесом, як і його троє синів. І жоден з них не зв’язаний з правоохоронцями. Щоправда, слід додати, зведеним братом Олени Зайцевої є люстрований заступник прокурора Черкаської області Дмитро Зайцев. Про це розповіла прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган.

«Таня в шоці. З одного боку – дочка, і її можна зрозуміти, будь-яка нормальна мати буде намагатися врятувати свою дитину. З іншого боку – загиблі люди і весь цей жах. Що вони планують? Нічого не планують, все прекрасно розуміють, що Олена винна. Вона і сама твердить: моя машина вбила людей. Те, що вона буде відповідати за скоєне – ясно як білий день. Не зрозуміло інше: чому водій Touareg зовсім уникнув відповідальності? Зайцеви сподіваються на результати дорожньої експертизи, можливо, вона щось прояснить», – підсумував чоловік.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв