Тимошенко закликала нардепів особисто підтримати Савченко в суді

210
Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала колег у Верховній Раді України поїхати на оголошення вироку нардепу, льотчиці Надії Савченко, яку незаконно тримають у РФ.

Нагадаємо, 21-22 березня 2016 року відбудеться оголошення вироку російським судом щодо справи Надії Савченко, якій інкримінують вбивство журналістів із РФ, замах на вбивство групи терористів і нелегальний перетин кордону. Льотчицю ще влітку 2014 року незаконно вивезли на територію Російської Федерації.
«Все це відбувається на тлі ув’язнених людей, яких катують сьогодні за ґратами Кремля. Савченко, Сенцов, інші. 28 осіб кладуть своє життя, проливають кров на фронтах. А на їх житті, на їх жертовності уряд нині будує мегакорупцію на найвищому державному рівні. Я прошу зупинитися, також запрошую всіх депутатів 21-22 березня на зачитування вироку Савченко, я прошу між усіма фракціями створити спільну команду і поїхати туди, щоб її підтримати і в її особі підтримати боротьбу за справжню Україну», − закликала Тимошенко.
Додамо, 4 березня українка, яку незаконно тримають у Російській Федерації, оголосила сухе голодування на знак протесту щодо «правосуддя» РФ. 10 березня Савченко змінила своє рішення і розпочала голодування на воді.

Коментарi

Коментарiв