Аваков відхрещується від сварки з Порошенком через намети під парламентом

257
Аваков стверджує, що з Порошенком у нього цілком дружні розмови

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що не сварився з Президентом Петром Порошенком через намети протестувальників під стінами Верховної Ради.

Про це очільник МВС сказав після нагородження силовиків 23 жовтня, передає Gazeta.ua.

«Обговорення, природно, були. Але ніякого конфлікту з президентом України я не маю. Ми телефонуємо один одному. Відносини у нас дружні. У мене є своя точка зору з низки питань. Моя робота цю точку зору просувати. Робота Президента та інших функціонерів – дискутувати», – підкреслив Аваков.

Він також додав, що нормальним є те, що вищі державні діячі обговорюють актуальні питання і ці обговорення не завжди відбуваються «гладко, але в рамках нормальної робочої дискусії».

«І немає такого, щоб посварилися і кинули один в одного склянку води. Склянка тільки для одного (Міхеїла Саакашвілі – ред.). Бажано, щоб вода була свята», – іронізує міністр.

За його словами, у комунікації з Президентом України у них цілком дружні телефонні розмови та спілкування.

«Наші відносини цілком дружні і, я б сказав, товариські, якщо можна так сказати про стосунки міністра і президента, і з часів Майдану так, коли ми розмовляли як звичайні люди, як звичайні депутати», – підсумував урядовець.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв