ГПУ відкриє справу проти екс-спікера парламенту

278
Печерський районний суд Києва ухвалив рішення зобов’язати Генеральну прокуратуру України відкрити кримінальне провадження щодо екс-спікера ВРУ Володимира Рибака.

Раніше адвокат Галина Іванченко подала позов до суду щодо бездіяльності Генпрокуратури у розслідування справи про ухвалення законів від 16 січня 2014 року. Нагадаємо, ці закони назвали «диктаторськими», оскільки, за словами експертів, вони обмежували права громадян, надавали органам державної влади більшу свободу дій щодо покарання учасників акцій протесту і мали на меті криміналізувати опозицію та громадянське суспільство. Крім того, парламент ухвалював ці закони не використовуючи систему «Рада» й навіть без обговорення.
Позов про правопорушення Рибака щодо зловживання владою та службове підроблення був поданий 8 грудня минулого року. Згідно з резолюцією суду, слідчий Генпрокуратури не ухвалив жодного процесуального рішення за заявою адвоката Іваненко і навіть не вніс його до Єдиного реєстру досудових розслідувань, − ідеться у розпорядженні. Копією документа володіє ТСН.

Коментарi

Коментарiв