Гройсман достроково закрив вечірнє засідання Ради

223
Главі Верховної Ради України Володимиру Гройсману довелося достроково закрити вечірнє засідання у зв’язку з блокуванням трибунами депутатами двох фракцій.

Під час засідання 15 березня депутати від Радикальної партії й «Народного фронту» заблокували трибуну після відмови парламентарів додати до порядку денного два законопроекти, які передбачають конфіскацію коштів, які належали оточенню колишнього Президента України Віктора Януковича й були арештовані.
Деякі нардепи навіть заявили, що проекти порушують презумпцію невинуватості. Розгляд документа довелося відтермінувати до 16 березня поточного року − передає LB.ua. 
Відповідно до одного з законопроектів, запропоновано додати до Кримінально-процесуального кодексу України розділ про «Особливості обігу в дохід держави коштів, цінностей і доходів від них до ухвалення вироку суду». 
Документ передбачає дозвіл на обіг у дохід держави коштів, цінностей і доходів від них до ухвалення вироку суду у кримінальних провадженнях, пов’язаних із привласненням, розтратою майна або заволодінням ним шляхом зловживання службовим становищем; прийняттям обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою; незаконним збагаченням; зловживанням впливом; легалізацією доходів, отриманих злочинним шляхом; створенням злочинної організації.

Коментарi

Коментарiв