Олександр Аронець: Канал Коломойського 1+1 – український аналог «Раша тудей»

542
Блогер Олександр Аронець

Український аналог «Раша тудей» канал олігарха Коломойського 1+1 вже півроку намагається усунути з посади глави Держкіно Philip Illienko.

Оскільки кіногалузь одна з небагатьох, яка стрімко розвивається, простих чорних сюжетів про те, «як в галузі все погано і яка там корупція» не вистачило.
Тому Ткаченко (гендиректор 1+1) використав свою важку артилерію – депутата Володимир Парасюк (Parasiuk Volodymyr) і через нього спрямував депутатський запит з вимогою провірити Держкіно на предмет можливої корупції. Що цікаво, депутат Парасюк досі ніде публічно не висловлювався ні про корупцію в Держкіно, ні про «свій» запит, очевидно розуміючи, що це чорна заказуха.

Після цього почали виходити сюжети про корупцію в Держкіно, як доконаний факт з посиланням на… на ось цей запит Парасюка, який, нагадаю ніяких фактів не наводив, а лише просив перевірити правоохоронні органи Держкіно.

Правоохоронні органи звісно взялися перевіряти Держкіно, оскільки зобов’язані це робити. І тоді почали виходити сюжети української «раша тудей» з посиланням на коментар когось із правоохоронців, які здійснювали провірку даних наведених у запиті Парасюка, знову ж таки наводячи закадрові коментарі про корупцію, яку буцімто хтось десь довів, хоча нічого такого не було.
Так продовжується вже понад пів року. Вже навіть ціла кіногалузь, понад 200 кіномитців встигли підписати відкритий лист до влади з вимогою зупинити чорну кампанію олігархічного каналу 1+1.

Але 1+1 не зупиняється.
Днями вийшов черговий сюжет де вже демонструється якийсь клаптик паперу, без жодної печатки чи підпису, буцімто про якусь кримінальну справу, по якій перевіряються «ймовірні факти корупції». Звичайно ж маючи такі потужні ресурси як в «раша тудей» легко можна у ворді надрукувати щось подібне 🙂 До слова у цій писюльці згадується фільм «Гніздо Горлівки»…
Не здивуюсь, якщо наступний сюжет плюсів буде нам говорити про те, що Держкіно фінансує фільми сепаратистів)))

Все б нічого, але 1+1 в притаманному собі стилі замовчує ключове – відповідь Парасюку від правоохоронців з НАБУ і МВС.
Приховують давно, ще з серпня. Ці відповіді, як можете побачити, розбивають всі чорні сюжетики плюсів – жодних фактів корупції не знайдено і не підтверджено.
http://m.kontrakty.ua/article/107572

Але українська «раша тудей – 1+1» не зупиняється і анонсує все нові і нові чорні сюжети, ще більше перетворюючись на телеканал так, на словах, ненависної їм Росії.
http://force-news.com/%D1%82%D0%B5%D1%85%D0%BD%D0%BE%D0%BB…/

Джерело: Олександр Аронець

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв