Вину Зайцевої ще не доведено – слідчий про смертельну ДТП у Харкові

1100
Слідчий стверджує, що про доведення вини Зайцевої поки говорити рано

Нині нових свідків смертельної ДТП у Харкові немає. Крім того, стверджувати, що головна підозрювана у цій справі Олена Зайцева є винною, поки рано, а щодо іншого учасника цієї аварії – водія Volkswagen Touareg Геннадія Дронова – тривають слідчі дії.

Про це повідомив старший слідчий слідчого управління Головного управління Національної поліції у Харківській області В’ячеслав Лобас у коментарі Обозревателю.

За його словами, нових свідків цієї трагедії немає, однак напередодні до правоохоронців зверталися дві особи: «Одна дівчина підійшла хвилин через 15 після ДТП, бачила, як «швидка допомога» забирала постраждалих. Ще один чоловік подзвонив і сказав, що знає двох дівчат, які не дійшли до місця аварії буквально кілька метрів та які встигли відскочити – вони є на відео. Він їх знає, і сьогодні обіцяв повідомити їхні координати».

Також слідчий підкреслив, що ситуація щодо Зайцевої є зрозумілою, однак говорити, що її вину доведено на всі 100% поки рано.

«Підозра – це все одно попередній захід. Уже після того, як ми проведемо всі експертизи (технічні, токсикологічну), щоб остаточно підтвердити наявність в її сечі опіатів, і яких саме тоді можна буде на 100% сказати, що вона є винною. Наявність опіатів в організмі Олени Зайцевої «не вплине на кваліфікацію», але стане обставиною, що обтяжує її вину», – зазначив правоохоронець.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв