Мішок печаток скандальних фірм Вілкула і Ко знайшли на СТО

613
Слідчі знайшли мішок печаток фірм колишнього «регіонала» Вілкула і Ко на СТО

Під час обшуку дніпровського СТО слідчі знайшли мішок печаток фірм колишнього «регіонала» Вілкула і Ко, які причетні до мільйонних оборудок із бюджетними коштами.

Про це йдеться в ухвалі суду від 11 жовтня, повідомляють Наші гроші.

«Намагаючись встановити місцезнаходження розшукуваного автомобіля, 24 червня цього року слідчі провели обшук СТО на вулиці Сергія Нігояна, 100 у Дніпрі, виявивши там автомобіль «Chevrolet Lacetti». В результаті обшуку автівки і приміщення СТО вилучили низку документів, флеш-носіїв, банківських карток, понад 100 печаток з відтисками найменувань різних приватних фірм, а також господарського та апеляційного судів Дніпропетровської області, комунального підприємства «Аульський водовід», – ідеться у повідомленні.

Відповідно до ухвали, деякі групи компаній фігурували в історії про виведення бюджетних коштів з КП ДОР «Аульський водовід» через сплату роялті.

Отримані від «Аульського водоводу» кошти на рахунки пов’язаних фірм у вигляді фінансової допомоги переводило ДочП «Дніпромашзбагачення». Печатки цих фірм і знайшли в автосервісі – «Регіонінвестгрупп», ПП «Цесія», ТОВ «Терра консалтинг», ТОВ «Рантьє-Днєпр», «Фуд-Сервіс Дніпро», ТОВ «Гарт», ТОВ «Інвестбудпроект», ТОВ «Фінансова компанія «Альянс», ТОВ «Агора 2007» тощо.

Заарештували майно відповідно до кримінального провадження, яке відкрили у грудні 2016 року за фактом незаконного заволодіння автомобілем «Geely EMGrand 8» та підроблення печаток і документів. Нині  справу розслідує управління прокуратури Дніпропетровської області.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв