Маккейн спрогнозував загострення ситуації на Донбасі

245
На думку голови комітету Сенату США з питань збройних сил Джона Маккейна, після виведення військ із Сирії Росія зосередить увагу на Україні.

«Оголошення про початок виведення частини російських військових сил із Сирії свідчить про переконання Президента РФ Владіміра Путіна в тому, що він розбомбив і вбив достатньо опонентів кривавого режиму Асада, щоби забезпечити його виживання», − зазначив Маккейн.
Крім того, сенатор різко розкритикував політику Адміністрації Президента Сполучених Штатів Америки Барака Обами, заявивши про бездіяльність відомства щодо питання війни в Сирії. 
Високопосадовець наголосив, що після своєрідного затишшя в Сирії Російська Федерація зосередиться на інших неспокійних регіонах, і особливо це загрожує саме українській стороні. За його словами, на Україну знову чекає «кривава весна».
Нагадаємо, 14 березня цього року Президент РФ Владімір Путін віддав наказ про початок виведення військ із Сирії. Крім того, раніше Росія і Штати у двосторонньому форматі домовилися про оголошення перемир’я на сирійських територіях.

Коментарi

Коментарiв