Водій Touareg: Я їхав на зелене, Lexus вилетів на шаленій швидкості

602
Водій Touareg запевняє, що Lexus їхав на шаленій швидкості

Водій автомобіля Volkswagen Touareg Геннадій Дронов повністю покладає відповідальність за аварію на вулиці Сумській у Харкові на водійку Lexus Олену Зайцеву.

Про це ідеться в його офіційній заяві, оприлюдненій адвокатом Сергієм Перепелицею в Facebook.

«У зв’язку з поганим самопочуттям унаслідок отриманих травм, я не міг дати пояснень із приводу того, що сталося, раніше. Уже знаю, що є безліч версій перебігу подій, але хотілося б дати офіційний коментар із приводу ДТП, яке сталося 18.10.2017 року, учасником якого, на превеликий жаль, мені довелося стати», – підкреслив Дронов.

«Хочу заявити, що, виїжджаючи на перехрестя вулиці Сумської та провулку Мечникова, я рухався на зелений сигнал світлофора. Я переконався в безпеці переїзду вулиці Сумської, дивився по сторонах, і під час цього – автомобіля Lexus не було в полі зору. Після чого я почав рух до перехрестя, вже зосередившись на пішохідному переході через провулок Мечникова», – запевнив один із учасників ДТП.

«Усе сталося так швидко, що я навіть не одразу зрозумів, що сталося. Автомобіль Lexus вискочив на перехрестя раптово, з нізвідки! Я не бачив його і не міг бачити, оскільки Lexus вилетів на перехрестя зі шаленою швидкістю. Його не було, коли я починав рух, а з того моменту до зіткнення пройшли лічені секунди», – переконує водій.

Крім того, він висловив співчуття близьким загиблих і постраждалих від жахливого ДТП.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв