Чехія звинуватила у РФ у причетності до міграційної кризи в Європі

158
Міністр закордонних справ Чехії Любомір Заоралек заявив, що РФ причетна до міграційної кризи, від якої нині зазнають збитків чимало країн Європи.

«Росіяни дуже креативні у тому, що до нас возять біженців різними північними шляхами, наприклад, за допомогою авіації. Доведено, як нам наші слов’янські брати допомагають у тому, щоби нас забезпечити якнайбільшою кількістю біженців», − наголосив Заоралек.
Чеські ЗМІ зазначають, що інформація є достовірною, оскільки про це міністру закордонних справ Чехії повідомили його колеги з країн-членів Європейського Союзу.
Високопосадовець також висловив думку, що нині біженці шукають нові шляхи, аби дістатися до країн ЄС. За його словами, цим маршрутом може бути північний шлях через території Російської Федерації та скандинавських держав.
Нагадаємо, 2015 року у країнах Євросоюзу розпочалася масштабна криза, пов’язані з навалою мігрантів. Чи не найбільших збитків зазнала Німеччина, до якої протягом минулого року прибуло близько мільйона біженців. Протягом цього року до держав ЄС уже прибуло більше 120 тисяч осіб.

Коментарi

Коментарiв