У США попередили про нові агресивні дії Кремля

279
Ґрем переконаний: Росія знову спробує втрутитися у вибори у США

Сенатор США Ліндсі  Ґрем запевнив, що у 2018-2020 роках Росія знову спробує втрутитися у виборчий процес у Сполучених Штатах, і цього разу її дії будуть набагато агресивнішими.

Про це американський політик заявив  в ефірі телеканалу NBC News.

За його словами, адміністрація Дональда Трампа навмисно відтягує момент введення в силу закону про санкції проти Росії, який був підписаний президентом США ще на початку серпня. Крайній термін набрання ним чинності, а саме 1 жовтня, вже давно минув.

Ґрем переконаний: Росія однозначно намагалася вплинути на результат президентських перегонів у США минулої осені, і планує зробити це у 2018 і 2020 роках знову. Саме тому лідеру Штатів Трампу необхідно вжити заходів у галузікібербезпеки, аби вберегтися від нових атак РФ.

«Я можу сказати лиш одне: куди б не завело нас російське розслідування, правда виявиться на поверхні. 2016 року росіяни втрутилися в наші вибори. Я не думаю, що вони вплинули на їх результат. 2018 року і 2020-го вони знову почнуть дії проти нас. Які правила втручання? Чи є те, що вони зробили в 2016 році, актом війни? Як протидіяти кіберзагрозам? Ми, як нація, не можемо впоратися з погрозами із кіберпростору. Дії Росії стануть ще більш агресивними. Містер президент, зробіть щось проти Росії, оскільки росіяни йдуть за нами», – закликав сенатор.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв