Понад 160 українських компаній потрапили у міжнародний санкційний список

371
Українські компанії є в санкційних списках Міністерства фінансів США, ЄС, Австралії, Великої Британії і Японії

Відповідно до інформації аналітичної системи YouControl, серед міжнародних санкційних списків було знайдено 434 публікації, що стосуються 161 української компанії.

Про це повідомляє БізнесЦензор.

Українські компанії є в санкційних списках Міністерства фінансів США, Європейського Союзу, Австралії, Великої Британії і Японії.  ВЯпонії на українські компанії наклали санкції у зв’язку із санкціями проти РФ через події в Україні.

До «чорного списку» потрапили українські філії російських банків – «Сбєрбанк», «Промінвестбанк», ВТБ Банк.

Також під санкціями опинилися юридичні особи з оточення президента-втікача Віктора Януковича і його сина Олександра, фірма, що оперує майном Дмитра Табачника в Криму, фірми Сергія Курченка, Олега Царьова, Віктора Медведчука, Андрія Клюєва, Миколи Азарова та Едуарда Ставицького.

Цим особам заборонено в’їжджати на територію Австралії, також проти них оголошено санкції у США. Компанії Курченка, Ставицького і Медведчука також потрапили до санкційного списку Міністерства фінансів США. Всі активи організацій і фізосіб у межах США заблоковані, а юридичним і фізичним особам із США заборонено вести з ними будь-які справи.

До санкційних списків потрапили юридичні особи, що належать фігурантам списку «Миротворець», ватажки так званих ДНР і ЛНР, члени окупаційної влади Криму.

Крім того, під санкції потрапили державні підприємства, що перебувають на окупованих територіях і експлуатуються окупаційним режимом. Ідеться про ДП «Завод шампанських вин», ДП «Керченський морський торговельний порт», Державний концерн «Національне виробничо-аграрне об’єднання «Масандра», Кримське республіканське підприємство «Азовський лікеро-горілчаний завод», санаторій «Нижня Ореанда», Управління справами апарату Верховної Ради України тощо.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв