Шокін повернувся до роботи у ГПУ

269
16 березня Генеральний прокурор України Віктор Шокін вийшов із відпустки і вже розпочав виконувати свої посадові обов’язки, незважаючи на обговорення його відставки.

Посилаючись на джерело у ГПУ Інтерфакс-України повідомив, що Шокін уже вийшов із відпустки і нині перебуває на своєму робочому місці. Пізніше інформацію офіційно підтвердив представник Генеральної прокуратури Владислав Куценко.
«Дійсно, 16 березня Шокін вийшов після відпустки на роботу і приступив до виконання своїх обов’язків. Він уже здійснив наради, дав вказівки, адже питань накопичилося багато і їх треба вирішувати. Він у доброму гуморі, адже прокуратура повинна працювати, незважаючи ні на що», − наголосив Куценко.
Підкреслимо, народний депутат Віктор Чумак спрогнозував, що уже 17 березня поточного року Верховна Рада України проголосує за відставку Генерального прокурора. Раніше це було неможливо відповідно до чинного законодавства, оскільки Шокін перебував у відпустці з 15 лютого. Раніше Президент Петро Порошенко особисто закликав очільника ГПУ подати у відставку.

Коментарi

Коментарiв