«Радикала» Рибалку підозрюють у веденні бізнесу з терористами ОРДЛО

352
Рибалку підозрюють у веденні бізнесу з терористами

Продукція компанії «Снек Експорт», якою володіє нардеп від Радикальної партії Сергій Рибалка, вільно продається у супермаркетах «ДНР» і «ЛНР».

Про це пише Четверта влада.

Як пише видання, 20 жовтня у Сумах було арештовано одного з топ-менеджерів компанії «Снек Експорт» Дениса Пробача за підозрою у співпраці з бойовиками так званої ДНР і фінансуванні тероризму.

«При цьому, компанія «Снек Експорт» контролюється нардепом Рибалкою, якого правоохоронці підозрюють у незаконній співпраці з сепаратистами і торгівлі з ОРДЛО. Раніше співробітники СБУ вже проводили на його підприємствах обшуки», – ідеться у статті.

Під час досудового розслідування було встановлено, що на території Дніпропетровської області ТОВ «Снек Експорт» поряд із легальним виробництвом налагодило додаткове виробництво продуктів харчування з приховуванням дійсного обсягу виробленої продукції, яку продають на території ОРДЛО, в Росії та в окупованому Криму.

Тоді в Рибалки було проведено обшуки, а він заявив, що це «політичний тиск» на нього як на опозиційного депутата. Однак журналісти здійснили власне розслідування і з’ясували, що продукція «Снек Експорт» (снеки, сухарики, горішки), яка виробляється в Україні, дійсно великими партіями поставляється в «ДНР» і «ЛНР».

Цікаво, що раніше Сергій Рибалка неодноразово заперечував наявність бізнесу в Росії і на окупованих територіях України.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв