Чи міг Ляшко виграти свої півмільйона в лотерею тричі

540
Експерт переконаний - Ляшко не міг виграти на ставках таку суму

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко за минулий рік тричі виграв у лотерею. Загалом сума становить більше, ніж півмільйона гривень.

Минулого року головний «радикал» країни тричі зірвав куш і виграв 286, 134 та 153 тисячі гривень. Їх усі вніс у декларацію.

«Національна лотерея постійно звітує про виграші. Наприклад з 30 серпня по 16 вересня є виграші 18, 14, 68 та 77 тисяч. Хто ці люди – не повідомляється», – розповіла журналіст Анна Сердюк у сюжеті 24.

Сам Олег Ляшко поки на дзвінки не відповідає і офіційної заяви не робив. Однак одному з видань прокоментував – заробив на ставках на футбольні матчі.

Водночас очільник Комітету економістів України Андрій Новак переконаний – такі суми, та  ще й тричі поспіль, виграти нереально.

«Очевидно ідеться про або підтасовку результатів з домовленостей організації, яка організовує лотерею, або про відвертий обман. Іншого варіанту не може бути. Тому що одна людина не може виграти тричі крупні суми в лотерею. Ми вже бачили історії з подарунками суддям, з тим що судді наколядували під час свят, я думаю, подібні історії ми ще зустрінемо», – підкреслив експерт.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв