Аудитори ухвалили остаточне рішення щодо порушень на «Євробаченні-2017»

233
НСТУ не вдалося уникнути неефективних, незаконних витрат

Державна аудиторська служба здійснила контрольну перевірку Національної суспільної телерадіокомпанії України, що відповідала за організацію та проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017» у Києві.

Відповідно до результатів перевірки, НСТУ не вдавалася до системних порушень і зловживань, які б свідчили про розкрадання державних коштів під час організації та проведення «Євробачення-2017».

Про це під час брифінгу у Києві повідомила очільниця Держаудитслужби Лідія Гаврилова, передає Укрінформ.

«Так, звісно, НСТУ не вдалося уникнути неефективних, незаконних витрат. Ревізією встановлено незаконні та неефективні використання коштів державних ресурсів на суму 8,6 мільйонів гривень», – підкреслила чиновниця.

Наприклад, за її словами, до кошторису конкурсу помилково не було включено 3,4 мільйона гривень, які належать НСТУ – ці кошти є доходами від офіційного туроператора за бронювання місць у готелях.

«Уже під час ревізії цією компанією було відшкодовано суму 2,1 мільйона гривень на рахунки НСТУ», – додала Гаврилова.

Глава Держаудитслужби також прокоментували інформацію й про інші порушення законодавства на загальну суму понад 468 мільйонів гривень: «Це є порушення ведення бухгалтерського обліку. Наприклад, невідображення в обліку кредиторської заборгованості – як неоформлення права власності на відеоматеріали. Також були проведені господарські операції по процедурах закупівлі – 85 процедур – із окремими недотриманнями норм щодо оформлення і проведення закупівель».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв