Марина Данилюк: Родина Зайцевих успішно пішла в атаку

7133
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Чому потрібна одна гучна показова справа після смертельного ДТП?

Чому справа умовної Зайцевої не повинна бути злита в унітаз і заговорена якоюсь третьосортною нісенітницею про труси і # ногиПарасюка.

Сім’я Зайцевої після п’ятничного суду досить успішно пішла в атаку.

Папа розповів, що машина в друзки, а донечка добу не їла.

Знайомий сім’ї Зайцевої на всіх відвідуваних інтернет-ресурсах розповів про «франкенштейна» з головними болями.

Батьки Зайцевої публічно попросили вибачення у родичів загиблих. Із запізненням. Набагато ефективніше було забрати у дівчинки Лексус після шести порушень. Або найняти водія. Але трошки поваги їм – за сміливий вчинок.

Але чи зрозуміє Олена і багато інших мажорів, і просто бидло за кермом, що кожен пи**дець у житті чогось вчить. І якщо вбив людей на дорозі – не сідай, су*а, п’яним і не дави на газ з усієї дурі.

Потім вразила чергова харківська історія. Андрій Полтавець 9 років тому був п’яним за кермом, збив на смерть шість людей. Відсидів 7,5 років і вуаля – знову п’яний і знову порушує ПДР. По суті, мужика не виправила навіть в’язниця. Мужику по*, що через його покатушки хтось може не прийти ввечері в сім’ю, а відправитися на стіл патологоанатома.

Два кричущі дорожньо-транспортні скандали за тиждень тільки в Харкові – знак, що п’яниці повинні їздити хіба що на самокатах. Якщо мажора відмазати від покарання – 100% він уб’є або зробить когось інвалідом. Також те, що українські водії нічим не краще терористів на вантажівках, які працюють через зомбування ІДІЛ.

Джерело: Марина Данилюк

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв