Журналіст: Замах на Мосійчука схожий на теракт російських спецслужб

292
На думку журналіста, Мосійчук - ідеальний кандидат для російських спецслужб

Замах на нардепа Ігоря Мосійчука схожий на теракт російських спецслужб. Резонанс гарантований, оскільки Мосійчук багато піариться, тому він є ідеальним кандидатом. Відповідно, росЗМІ тепер активно це розкручуватимуть. Таку думку висловив журналіст Олег Єльцов.

«Через кордон ніхто, звичайно, з динамітом не переповзав. Росіяни діють через місцевих злочинців і досить ефективно. Замах нагадує методи нещодавно ліквідованої злочинної групи з Черкас «Торпедо», яка здійснила сім резонансних терактів», – підкреслив він у коментарі 24.

За його словами, цей замах не переверне весь світ, однак в українців буде відчуття тотального страху, невпевненості, розчарування у владі, яка нічого не може зробити.

«Це особливості гібридної війни. І розрахована вона не тільки на українську аудиторію, але й російську. Тепер російським пропагандистам буде що обговорювати. Ганьбитимуть Україну, яка нібито нічого не може зробити. Ніхто в Росії не говорить, що у нас почала зростати економіка, запускаються підприємства. Усі будуть говорити про вибухи і вбивства», – переконаний Єльцов.

На його думку, замовників і виконавців теракту навряд чи знайдуть. Більше того, додає журналіст, українське МВС розвалене, хоча правоохоронці як можуть, так і працюють.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв