Україна виконала останню вимогу ЄС для візової лібералізації

171
16 березня цього року Комісія з обрання членів Національного агентства з питань запобігання корупції нарешті затвердила дві кандидатури на посади в НАЗК.

Комісія з обрання членів Національного агентства з питань запобігання корупції змогла ухвалити остаточне рішення лише після кількаденних перемовин. Як результат, затвердження кандидатури Руслана Рябошапка, запропонованого спільнотою «Реанімаційний пакет реформ», і Руслана Радецького, який представив інтереси Міністерства юстиції України, дозволить НАЗК розпочати свою роботу. 
24 нагадує, що відомство могло запрацювати лише після призначення 4 членів. Крім того, початок функціонування Національного агентства з питань запобігання корупції було останньою невиконаною вимогою Європейського Союзу щодо запровадження безвізового режиму для України.
14 березня, під час засідання Комісії з обрання членів НАЗК, розгорівся гучний скандал щодо кандидатури Руслана Рябошапка, у зв’язку з чим довелося відтермінувати засідання до наступного дня. До представників Комісії пізніше особисто звернувся Президент України Петро Порошенко з проханням затвердити повний склад відомства до його зустрічі з керівництвом Євросоюзу для обговорення візової лібералізації.

Коментарi

Коментарiв