Підозру Сакварелідзе у розтраті Штати назвали підривом реформ

218
Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт прокоментував звинувачення Генеральної прокуратури Давида Сакварелідзе у розтраті коштів, наданих Штатами.

Нагадаємо, нещодавно прокурор ГПУ Владислав Куценко анонсував відкриття кримінальної справи щодо коштів, наданих Україні Сполученими Штатами Америки для реформування органів прокуратури, які не надійшли на рахунки відомства.
У своєму Twitter Пайєтт наголосив, що ці кошти й не були призначені для нарахування Генеральній прокуратурі, тому заяви керівництва ГПУ є просто безпідставними.
«США не надають пряму бюджетну підтримку ГПУ або будь-якій іншій українській держустанові чи агентству. Кошти спрямовують міжнародним організаціям-партнерам, що заслуговують довіри. Приклад: США дали 200 тисяч доларів Організації з економічного розвитку та співробітництва, тобто визнаним міжнародним експертам, на розробку тестів для прокурорів. 2 мільйона доларів для подальшої підтримки реформ у ГПУ витрачає Міжнародна організація розвитку і права через Бюро з міжнародної боротьби з наркотиками і посилення правопорядку», − наголосив Посол.
Він також підкреслив, що Штати чекають від української влади боротьби з корупцією, у той час як керівництво Генеральної прокуратури лише відкрито й агресивно саботує реформи.

Коментарi

Коментарiв