Нардеп Бобов знову вчасно не задекларував мільйони гривень

321
НАЗК направило до суду черговий протокол на Бобова

Національне агентство з питань запобігання корупції України направило до суду черговий протокол на народного депутата, члена групи «Відродження», екс-«регіонала» Геннадія Бобова за невнесення ним у декларацію 2,1 мільйона гривень дивідендів.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби НАЗК.

Агентство направило до суду черговий протокол про адміністративне правопорушення, через те що Бобов у визначений законом 10-денний термін не вніс у декларацію 2,1 мільйона гривень надходжень доходу у вигляді дивідендів, нарахованих 27 грудня 2016 року ПП «Сільськогосподарське підприємство «Калиновий край».

Із початку літа 2017 року Бобов чотири рази вносив зміни до майнового стану у системі Єдиного державного реєстру декларацій про надходження дивідендів від ТОВ «Панда» на загальну суму 40 мільйонів гривень.

Також нагадаємо, що у травні цього року Генеральна прокуратура підготувала подання до парламенту на дання згоди на притягнення до відповідальності нардепа Бобова. Його підозрювали в ухилянні від сплати податків і декларуванні недостовірної інформації.

Пізніше ГПУ відкликала подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності нардепа Бобова, оскільки він сплатив до державного бюджету понад 37,9 мільйона гривень за податковими зобов’язаннями.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв