Порошенко пообіцяв ЄС подолати політичну кризу вже до квітня

285
17 березня 2016 року Президент України Петро Порошенко здійснив офіційну зустріч із головою Європейської комісії Жаном-Клодом Юнкером і головою ЄР Дональдом Туском.

Журналіст Віталій Єреміца назвав візит Порошенка до Брюсселя 17 березня свідченням «втоми Європейського Союзу від українських проблем». Проте, відносини між ЄС і Україною отримали новий імпульс після виконання парламентом останньої вимоги Євросоюзу для запровадження безвізового режиму. На ситуацію вплинула і обіцянка Президента подолати політичну кризу вже до завершення березня цього року.
«Протягом останніх кількох днів Україна здійснила величезний об’єм роботи щодо реформ, особливо йдеться про ухвалення закону щодо електронного декларування доходів чиновників і призначення членів Національного агентства запобігання корупції. Ці кроки української влади, в яких Президент проявив особистий інтерес і активну участь, допоможуть нам як Єврокомісії зробити пропозицію Раді ЄС та Європарламенту щодо візової лібералізації вже у квітні 2016 року», − наголосив Юнкер під час зустрічі з Порошенком.
Під час засідання сторони також наголосили на необхідності якомога швидше звільнити політичних в’язнів, які перебувають у Російській Федерації. Зокрема, йдеться про Надію Савченко й Олега Сенцова.

Коментарi

Коментарiв