Меркель і Олланд пообіцяли не скасовувати санкцій проти РФ

210
17 березня під час зустрічі з Президентом України Петром Порошенком канцлер Німеччини Анґела Меркель і Президент Франції Франсуа Олланд пообіцяли зберегти чинність санкцій проти РФ.

Прес-служба Адміністрації Президента України повідомила, що лідери Франції та ФРН пообіцяли збереження санкцій Європейського Союзу проти Російської Федерації доти, доки РФ не виконає всі положення Мінських домовленостей.
Сторони засідання особливу занепокоєність висловили у зв’язку з погіршенням стану безпеки на територіях тимчасово окупованого Донбасу. Вкотре політики наголосили на важливості дотримання режиму припинення вогню, відведення російської техніки, а також забезпечення доступу необхідних об’єктів представникам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.
Крім того, і Меркель і Олланд зазначили, що Європейський Союз не змінюватиме своєї позиції щодо невизнання анексованого Кримського півострова територією Російської Федерації. Лідери Франції й Німеччини також висловили свою підтримку українській владі щодо запровадження реформ.
во пообіцяло російському монополісту не змінювати вартості транзиту на газ до підписання нового договору між сторонами або ухвалення відповідного рішення Стокгольмським арбітражним судом.

Коментарi

Коментарiв