Олександр Кочетков: Ющенко зазіхає на посаду президента

287
Політолог Олександр Кочетков

Повзучі політичні мерці.

Міцно потягнуло здичавілою пасікою.

Віктор Ющенко, який з останніх сил проситься у Петра Порошенка в Нацбанк, судячи з усього, отримав від нього зустрічну пропозицію, від якої не зміг відмовитися. І тепер почав розповідати про те, як він стійко протистояв Росії і Путіну, відроджував якусь «свою націю» і взагалі, ми, сволочі, ще не зрозуміли, яке щастя упустили, не надавши йому другий президентський термін для його «Лікарень майбутнього», Батурина і псевдотрипільських черепків.

Ну так, ну так … А «РосУкрЕнерго» навпіл із «Газпромом» і «Універсалом» із регіоналами хто організовував? Або якщо в свою кишеню, то хоружівський національний дух відпочиває?

Але сенс «повернення мумії» цілком прозорий: Віктор наш Андрійович натякає, що готовий взяти участь у майбутній президентській гонці.

При всій неадекватності цього «лідера акцептів», я все ж далекий від думки, що Ющенко всерйоз вірить, ніби може обратися. Сенс інший: отримати трибуну для поливання брудом з правого флангу всіх тих, кого Порошенко буде вважати своїми суперниками. Перш за все, ідеться про Юлію Тимошенко.

Розрахунок політтехнологів Банкової на те, що свого часу Ющенко за гроші Віктора Януковича спрацювати проти ЮВТ вдалося, чому не вдасться за гроші Петра Порошенка?

Як на мене, то використання Ющенка – це вже остання стадія, коли альтернатива тільки Ростов, а й туди не пускають.

Але цікавіше інше.

Ось з якого дива такі судомні політичні рухи тіла, якщо влада міцна до нестями і ніяких дострокових виборів не може бути ніколи? Або американці і європейці в особистому спілкуванні з Банковою ще більш жорсткі і критичні, ніж в своїх публічних виступах – див., наприклад, інтерв’ю Марі Йованович, посла США в Україні?

Та ото ж…

Джерело: Олександр Кочетков

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв