«Рух визволення» почав блокувати «Roshen» у Вінниці та Яготині

542
Активісти оголосили про блокування корпорацій Порошенка

Учасники «Руху визволення» заявили, що почали блокувати бізнес корпорації Президента Петра Порошенка «Roshen» у Вінниці та Яготині.

У заяві «Руху визволення» наголошується, що активісти хочуть змусити обраного керівника держави діяти в інтересах всього суспільства, а не лише себе особисто, і що Президент збагачується разом з крадіями та вбивцями.

«Коли ми йшли захищати державу, її керівництво обіцяло притягнути до відповідальності крадіїв та вбивць з команди попереднього президента. Замість цього ми бачимо, що обраний під час відбиття нами атак Путіна президент об’єднався з крадіями та вбивцями, і збагачується разом з ними. Ми запропонували Порошенку внести до ВР законопроект про утворення Антикорупційного суду, який почне відправляти за грати таких, як Насіров, Охендовський чи Розенблат та законопроект про процедуру імпічменту самому президенту, який має працювати виключно в рамках закону, але Порошенко блокує ці важливі для країни рішення»,  – заявили добровольці.

«Ми пропонуємо не купувати товари в його магазинах, не користуватися послугами його страхових компаній, банків – не давати ані гривни жодній з його 104-х компаній, які він вказав у своїй декларації…. Ми проти кровопролиття, нападів на людей, магазини чи заводи, але президенту треба вибрати – займатися, або державою, або бізнесом», – ідеться у заяві.

Як раніше проголосили учасники акції під ВРУ та нардеп від «Самопомочі» Єгор Соболєв, активісти «Руху визволення» будуть блокувати вантажівки у логістичному центрі «Roshen» у Яготині, а біля магазину у Вінниці закликатимуть усіх не купувати солодощі фабрики, «оскільки ці гроші йдуть на збагачення президента в той час, коли нам потрібний верховний головнокомандувач».

Третя група активістів облаштує табір у Луцьку.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв