Шокіна не зможуть звільнити як мінімум до квітня

246
Під час пленарного засідання ВРУ її спікер Володимир Гройсман оголосив, що Рада розгляне питання щодо відставки Генпрокурора Віктора Шокіна 29 березня.

«Я анонсую, щоби не було непорозумінь із цього приводу, що 29 березня під час ранкового пленарного засідання ми розглянемо питання про надання згоди на звільнення Генерального прокурора України», − зазначив Гройсман.
16 березня парламентський комітет із питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендував нардепам підтримати рішення про звільнення Шокіна. Члени комітету планували вислухати звіт Генпрокурор, проте той навіть не прийшов на засідання − нагадує Дзеркало тижня. 
У січні цього року американська влада підкреслила, що надання кредитних гарантій Україні від Штатів загальною сумою близько 1 мільярда доларів залежить від звільнення Генерального прокурора Віктора Шокіна. Пізніше Президент Петро Порошенко особисто закликав очільника ГПУ піти у відставку, проте той, натомість, подався у відпустку. 
19 лютого Генпрокурор надіслав заяву про відставку до Адміністрації Президента, після чого проект постанови про звільнення глави ГПУ зареєстрували в парламенті. Проте, у зв’язку з його відпусткою, нардепи не могли розглянути цього питання.

Коментарi

Коментарiв