Міліціянт, що допомагав терористам, отримав «хлібну» державну роботу

625
У декларації Панасюк вказав 6 автобусів, шість квартир, приміщення дитячого садка, два будинки та кілька автомобілів

Колишній керівник управління внутрішніх справ у Торецьку Павло Панасюк, який активно допомагав бойовикам ОРДЛО, після звільнення міста повернувся на державну службу.

Про це розповів блоґер і журналіст Денис Казанський.

Після звільнення міста Панасюк пішов на пенсію, а потім очолив департамент державної архітектурно-будівельної інспекції в Донецькій області.

«Одіозний мент-хабарник Павло Панасюк (він же Паша-Хаммер), який очолював до війни УВС Горлівки, а під час війни співробітничав з бойовиками в Дзержинську, не тільки не сів у в’язницю, але знову отримав хлібну посаду в Донецькій області», – підкреслив Казанський.

За його словами, збереглося відео, на якому Панасюк пропонує бойовикам патрулювати місто спільно з міліцією.

«Після звільнення Дзержинська Панасюк не поніс ніякого покарання і спокійно пішов на пенсію. Здавалося, ми вже про нього не почуємо, але немає. Виявляється, нещодавно Панасюк повстав з небуття і очолив департамент державної архітектурно-будівельної інспекції в Донецькій області. Як?! Чому?! Де мент-хабарник Панасюк і де архітектура! Але тут все пояснюється просто. Посада дуже хлібна. Головне – вчасно заносити кому треба», – пояснив журналіст.

У декларації Панасюк вказав 6 автобусів, шість квартир, приміщення дитячого садка, два будинки та кілька автомобілів.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв