Суд над Савченко − спосіб залякування слабшого суперника, − журналіст

230
У статті для Washington Post журналіст Террел Джермейн Старр назвав судовий процес над народним депутатом України, льотчицею Надією Савченко способом РФ залякувати слабшого суперника і підкорити його.

Журналіст наголосив, що Президент Російської Федерації Владімір Путін наважується на окупацію великих частин української території, але й на незаконне засудження громадян України. Він також назвав судовий процес над Савченко способом принизити й залякати Україну, а також повернути її в зону контролю російської влади.
За словами Старра, керівництво всіх європейських держав і США вважає, що Кремль політизував загибель російських журналістів, у причетності до чого звинуватили українку, з метою покарати Україну за відмову від визнання незаконної окупації ї територій.
Він підкреслив, що саме російська агресія щодо України стала підставою для того, аби Савченко незаконно затримали й вивезли до РФ. На думку автора, незважаючи на те, що Російська Федерація намагається домогтися визнання льотчиці вбивцею, насправді вона лише солдат і жертва показового суду, які були популярними ще в часи існування Радянського Союзу.

Коментарi

Коментарiв