Експерт: Україні слід готуватися до наступу не тільки з Криму і Донбасу

1201
Україні радять готуватися до наступу з будь-якої сторони

Україні потрібно готуватися до наступу або більш агресивних дій Росії в будь-який момент. До того ж, не тільки з боку Криму, але і з Донбасу та інших напрямків. Таку думку висловив військовий експерт Антон Міхненко.

«Росія готується до проведення агресивних дій проти України. І Крим – не єдиний напрямок для наступу на материкову частину. Навчання «Захід-2017», які пройшли в Білорусі, проказали, що РФ готується до більш масштабних військових дій. Ці навчання – завершальний акорд у рамках бойової підготовки РФ, які насправді відбувалися по всіх західних кордонах Росії», – підкреслив Міхненко у коментарі 24.

Він також констатував, що Росія значно посилила військове угрупування в Криму, оновлює там парк військової техніки, посилює весь західний напрямок. У місті Валуйки – 30 кілометрів від України – будується нова військова частина. Кремль перекидає з’єднані частини з центральної Росії до західних кордонів – ближче до України.

Уперше за 25 років створена в Росії танкова армія, яка дивиться на Білорусь і Україну.

За словами фахівця, питання тільки у тому, коли буде нагода для Путіна для наступу. Чи він спровокує такі події, чи складеться так військово-політична обстановка в світі, що президент РФ захоче використати армію для нападу на Україну.

Саме тому, додає аналітик, Україна повинна бути готовою до наступу у будь-який момент. Водночас, підкреслює він, здійснювати наступальні дії з Криму на материкову частину України важкувато.

«Є три вузьких перешийки, які з’єднують півострів з Україною. Якщо Росія почне пряму агресію, то російська армія потрапить під наші артилерійські удари. Росія знає, як змінилися ЗСУ, тому наступатиме з різних напрямків, щоб розпорошити наші зусилля. Зокрема, спробує провести морські десантні операції в Миколаївській, Одеській областях. Україна до цього готова. І Росія знає, що в такому випадку понесе значні втрати», – підсумував експерт.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв