Комуністи РФ готують спрощення отримання громадянства для переселенців із Донбасу

316
Російські комуністи хочуть спростити для переселенців процедуру отримання громадянства РФ

Російські пропагандисти поширюють інформацію про те, що невдовзі Держдума РФ схвалить закон про спрощений порядок отримання громадянства країни біженцями з окупованих територій Донеччини і Луганщини.

Про це повідомив народний депутат України, координатора «Інформаційного спротиву» Дмитро Тимчук.

Він уточнив, що відповідну інформацію серед журналістів так званої ДНР поширює продюсер російського телеканалу «Россия 1» А. Руденко, який координує діяльність російських телеканалів у ОРДЛО

За словами Руденка, законопроект передбачає автоматичне надання громадянства особам, які виїхали з території «ДНР» і «ЛНР» внаслідок бойових дій та легально працевлаштувалися в Росії. Головним автором законодавчої ініціативи є лідер КПРФ Геннадій Зюганов.

«На підтримку законопроекту про спрощений порядок отримання російського громадянства для біженців з ОРДЛО «Россия 1» та інші російські телеканали готують низку сюжетів по висвітленню «життєвих історій переселенців», в яких Україна буде обвинувачена в «розігріванні війни на Донбасі», а Росія буде представлена як «братній народ, який надав притулок для біженців від фашистів», – ідеться у повідомленні.

Нині за допомогою «посадових осіб ДНР» тривають пошуки героїв для сюжетів, перш за все серед родичів керівництва так званої ДНР, які проживають в Росії.

Оперативные данные группы «Информационное Сопротивление».На протяжении прошедших выходных (28-29.10.2017) сетью группы…

Опубліковано Dmitry Tymchuk 30 жовтня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв