Український політик часів Януковича розширює кондитерський бізнес в Росі

297
«Красная заря» могла обійтися Колеснікову у півмільярда гривень

Український виробник солодощів «Конті», що належить екс-чиновнику з оточення президента-втікача Віктора Януковича Борису Колеснікову, купує кондитерську фабрику «Красная заря» у російському місті Іваново.

Про це повідомляють Ведомости з посиланням на власні джерела.

Офіційного підтвердження купівлі-продажу поки немає. Генеральний директор «Червоної зорі» Павло Афанасьєв не став ні підтверджувати, ні спростовувати угоду. Він лише повідомив, що сторони обговорюють виробництво продукції «Конті» за контрактом на вільних потужностях «Червоної зорі».

Російська кондитерська фабрика належать структурам, пов’язаним із «Промсвязькапиталом» братів Дмитра та Олексія Ананьєвих.

«Конті» – великий кондитерський холдинг. Його основним бенефіціаром є Борис Колесніков. У 2010-2012 роках він обіймав посаду віце-прем’єр-міністра України. Зараз Колесніков – один із лідерів партії «Опозиційний блок».

«Красная заря» могла обійтися українській компанії трохи більше ніж в 1 млрд рублів (близько півмільярда гривень). Проектна потужність фабрики перевищує 20 тисяч тонн кондитерських виробів на рік, що може дозволити «Конті» збільшити виробництво майже на третину.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв