Бойовик «ДНР» зізнався, як насправді Кремль ставиться до Донбасу

481
Терорист ОРДЛО зробив несподівану заяву щодо ставлення Росії до мешканців Донбасу

Терорист «ДНР» із позивним «Туман» записав відеозвернення, у якому розповів, як насправді Кремль ставиться до мешканців окупованих територій Донбасу і додав, що бойовики, які були на Сході України, насправді нікому не потрібні у Росії.

Терорист заявив, що у Росії однаково ставляться як до вихідців із західної України, так і до мешканців окупованих територій Донбасу.

«Ті, хто сидять у верхівках, вони не заморочуються – чи живі ви, чи є у вас поранення. Ви повинні триматися разом, як і ми – на чужині. Неважливо, чи приїхав ти із західної України, або «воював на передовій за «русскій мір». Ставлення до всіх пофігістичне», – переконує бойовик.

За його словами, повернувшись до Росії, він не зміг влаштуватись на роботу. Щоб отримати посаду, треба заплатити 300 тисяч рублів (близько 65 тисяч гривень).

Його також обурило те, що влада РФ не дбає за бойовиків, які «бились за «русскій мір» на Донбасі, у Росії вони нікому не потрібні.

«Туман» також заявив, що за таке ставлення готовий вбивати росіян і не терпітиме дірявої і корумпованої Москви.

Увага! На відео присутня нецензурна лексика! (18+)

Боевик «ДНР» угрожает убивать россиян за неуважение

Террорист «ДНР» по кличке «Туман» записал видеообращение, в котором угрожает жителям Москвы и россиянам расправой за несправедливость, которую они проявили к нему вместо почтения после войны на Донбассе.Террорист «Туман» вернулся в Москву с войны и попытался устроиться на работу, однако юрист ошеломил его денежной суммой, которую он должен заплатить за возможность работать в Москве, – 300 000 рублей.Российский наемник возмущен тем, что на россии к выходцам из «ЛНР» и «ДНР» относятся точно также, как и к «укропам».«Туман» заявляет, что сражался за «русский мир» и спасал жизни российским офицерам, а теперь оказался здесь никому не нужен. При этом наемник не скрывает, он готов убивать москвичей» и расстаться со своей жизнью, угрожая россиянам, что не простит унижения со стороны «коррумпированной» Москвы.#россия #москва #лнр #днр #террористы #боевики #наемники #сепаратисты #война

Опубліковано Trident – реальні новини України 29 жовтня 2017 р.

Окрім того, найманець розкритикував «Союз добровольців Донбасу», охрестивши його дірявою організацією, і закликав дискредитувати її. Він додав, що бойовики можуть навіть не розраховувати на отримання паспорта «ДНР».

Увага! На відео присутня нецензурна лексика! (18+)

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв