Вбивство Окуєвої: журналіст оприлюднив пророчі слова загиблої

1125
Під Києвом убили снайперку Аміну Окуєву

Загибла унаслідок диверсійного нападу під Києвом боєць АТО Аміна Окуева заявляла, що ніколи не матиме дітей і знала, що їй загрожує серйозна небезпека.

Про це у своєму Facebook розповів журналіст Юрій Бутусов.

«Жінка-Воїн, справжній і чистий мов кришталь, патріот. Аміна говорила мені спокійно і без пафосу: «У мене не буде дітей, я не буду займатися домашніми справами. Своє життя я присвятила боротьбі за свободу України та Ічкерії. Я зробила свій вибір, і я не боюся смерті, це в руках Аллаха. Я боюся тільки одного – що не встигну зробити все, що в моїх силах», – розповів він.

За його словами, він не наважився включити цей абзац в інтерв’ю про історію першого замаху на Аміну та її чоловіка Адама Осмаєва в Києві.

«Прибрав тоді з тексту. Мені здавалося, що ні, що все-таки прийде день, коли Аміна все-таки вирішить створити сім’ю з Адамом, все-таки у них будуть їхні спільні діти, незвичайні, я говорив їй не поспішати з такими словами. Але вона без посмішки хитала головою…», – підсумував Бутусов.

Беда! Диверсионная группа обстреляла машину Амины Окуевой и Адама Осмаева у села Глеваха под Киевом. Адам жив. Лейтенан…

Опубліковано Юрієм Бутусовим 30 жовтня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв