Королевська переписала родинний бізнес на свого «водія» – розслідування

348
Королевська запевняє - вона з чоловіком продала увесь бізнес більше 10 років тому

Нардеп від «Опозиційного блоку» Наталія Королевська переписала родинний  бізнес на родину з Луганська.

Про це свідчить розслідування програми Наші гроші з Денисом Бігусом.

У декларації нардепа не вказано жодного автомобіля або бізнесу, однак вона проживає у великому маєтку під Києвом, вартістю в десятки мільйонів доларів та загальною площею в гектар, з власним лісом, штучним озером та басейном.

Королевська їздить до Верховної Ради на авто, записаному на луганчанина Дениса Ігнатьєва.

За словами журналістів, 2012 року Ігнатьєв був членом виборчої комісії у парламент від партії Королевської «Україна – Вперед!». Також у комісії працювала його дружина Оксана Ігнатьєва та дружина брата – Світлана Ігнатьєва. Нині вони є власниками родинного бізнесу Королевської.

Зокрема, на Світлану Ігнатьєву записана компанія «Інтеркабель Київ».

До речі, у жовтні цього року «Укрзалізниця» замовила у бізнесу оточення Королевської кабельно-провідникової продукції на 117 млн грн. Компанія мала поставити залізничниками більше 200 тон російського кабелю,  який коштує на третину дорожче, ніж у інших постачальників на ринку.

Стосовно Дениса Ігнатьєва, то повідомляється, що через компанію «Вантажно-транспортне управління» він оформлений співвласником «Центральної збагачувальної  фабрики «Червоноградська».

До 2008 року фабрика належала державі, однак 2009 року увійшла в структуру новоствореної «Львівської вугільної компанії», 62% якої, згідно з інформацією прокуратури, незаконно приватизували приватні фірми. Раніше засновником кількох луганських компаній, які володіли акціями ВАТ «Львівська вугільна компанія», був чоловік Королевської Юрій Солод.

У коментарі програмі Королевська запевнила, що вона з чоловіком продала увесь бізнес більше 10 років тому, після походу в політику.

«Наші гроші» наголошують, що попри подібну заяву, в їхніх деклараціях так не з’явились суми від продажу бізнесу.

Також Королевська заперечила знайомство з Денисом Ігнатьєвим, хоча в соціальних мережах вона по-дружньому коментує фотографії родини Ігнатьєвих, а також, за інформацією програми, є хрещеною матір’ю доньки Світлани Ігнатьєвої.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв