Під словом «мотлох» він мав на увазі бариг у владі? – Саакашвілі відповів Авакову

422
Саакашвілі закликав нардепів не ховатися за спинами нацгвардійців

Лідер «Руху нових сил», колишній очільник Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі висловив сподівання, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков обізвав «мотлохом» бариг у владі, а не людей, які прийшли поспілкуватися з депутатами під ВРУ.

Свою відповідь міністру, який заявив, що більше не має наміру «охороняти мотлох під Радою», Саакашвілі опублікував на Facebook.

«Давно пора! Сподіваюся, під словом «мотлох» маються на увазі Розенблат, Березенко, Ляшко та інші славні представники бариг у владі, бо Нацгвардія охороняла не протестувальників, а депутатів від людей, які прийшли з ними поспілкуватися», – підкреслив політик.

Крім того, він висловив сподівання, що під час засідання Верховної Ради 7 листопада нардепи не опиняться за спинами нацгвардійців і люди зможуть проходити вільно, без проходження декількох кордонів поліції для спілкування з депутатами з приводу невиконаних обіцянок.

«Дорогі депутати, дотримуйтесь наказу вашого міністра і приходьте на засідання без охоронців і не через задній хід, щоб подивитися в очі вашим співгромадянам, вони вам гарантують фізичну недоторканність в обмін на зняття депутатської недоторканності та виконання іншого обіцяного, якого вже три роки чекають», – підсумував Саакашвілі.

Давно пора! Сподіваюся, під словом «мотлох» маються на увазі Розенблат, Березенко, Ляшко та інші славні представники бар…

Опубліковано Mikheil Saakashvili 31 жовтня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв