Причини протестів в Україні такі ж, як і чотири роки тому – ІноЗМІ

383
Американське видання стверджує: причина сьогоднішніх протестів - корупція

Нової революції в Україні не відбудеться, оскільки чинному керівництву все ж вдалося запровадити низку реформ, досягти успіхів у питанні безвізу з ЄС та покращити ефективність Збройних сил. Про це ідеться у статті The New York Times.

Однак, за словами авторів, повільність Президента Петра Порошенка Порошенка у реформуванні держави та реалізації антикорупційних заходів дратує українців, тому подібні агресивні настрої вилилися у нові протести під Верховною Радою.

Як нагадує видання, уряд Порошенка звинувачує в організації акцій екс-очільника Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі, вказуючи, що опозиційні сили діють в інтересах Росії. Однак самі демонстранти, багато з яких повернулися із зони бойових дій, скаржаться на безробіття і хабарі.

Саме через це українську владу особливо турбують настрої протестувальників у камуфляжі, які прийшли під стіни Ради.

«Уряд боїться ветеранів АТО», – ідеться у статті.

До того ж, зазначено далі, в уряду для подібних тривог є всі причини: Порошенко посварився з усіма своїми союзниками, які викривали кумівство в його апараті; інвестори теж втрачають терпіння. Так, Міжнародний валютний фонд поставив вимогу Україні – створення незалежного антикорупційного суду.

Таким чином, два тижні тому протести під Верховною Радою спалахнули із тієї ж причини, що і чотири роки тому – через корупцію.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв