Законом про спецконфіскацію влада відволікає увагу українців, – Янукович

231
Колишній Президент України, політик-утікач Віктор Янукович прокоментував затвердження закону «Про повернення незаконно придбаних активів».

Свій коментар до закону Янукович відправив Reuters. Президент-утікач назвав закон «спробою чинної влади відволікти увагу населення від політичної й економічної кризи в Україні».
Нагадаємо, в лютому цього року Президент України Петро Порошенко та Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк закликали Верховну Раду затвердити закон, відповідно до якого держава могла би конфіскувати з рахунків «Ощадбанку» 1,5 мільярда доларів, що належать колишній владі. 
Сам Янукович заявив, що розмови про його «міфічні мільярди» є засобом чинної влади приховати свою невдачу, оскільки «вони призвели країну до цілковитого краху». Крім того, він наголосив, що Генеральна прокуратура Україна вже спростувала наявність у нього коштів на банківських рахунках за кордоном.
Нагадаємо, нещодавно Інтерпол видалив зі свого офіційного сайту повідомлення про розшук Януковича й заблокував країнам-членам організації доступ до інформації про екс-президента України. Пізніше Українське бюро Інтерполу повідомило, що розшук колишнього гаранта припинено лише тимчасово.

Коментарi

Коментарiв