Замах на Мосійчука міг бути замахом на працівників «Еспресо» – СБУ

223
У СБУ назвали одну з версій замаху на Мосійчука

У розслідуванні справи про вибух у Києві, внаслідок якого постраждав нардеп від Радикальної партії Ігор Мосійчук, відпрацьовують усі версії. Зокрема розглядають можливе зазіхання на життя когось зі співробітників телеканалу «Еспресо», під яким і стався вибух.

Про це під час брифінгу заявив очільник Служби безпеки України Василь Грицак.

«Одна з версій – посягання на життя народного депутата, державного діяча Мосійчука. У той же час розглядаються й інші версії, включаючи спробу замаху на когось із журналістів, які працюють на «Еспресо», оскільки ви бачили самі, як був розташований моторолер, і ми зараз, оцінивши елементи вибухового пристрою, можемо сказати, що це було зроблено дуже професійно», – підкреслив глава СБУ.

За його словами, перевіряють версії про те, що об’єктом злочину міг бути охоронець або екс-міліціонер, який проходив повз і загинув унаслідок вибуху.

«Усі ці версії в роботі, і зараз сказати, що в пріоритеті якась із них, ми не можемо. Ми повинні відпрацювати кожну з них. Коли буде відпрацьована, ітимемо далі, залишиться робоча версія», – підсумував посадовець.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв