«Відродження» може поповнити коаліцію

195
ЗМІ поширюють інформацію про те, що Порошенко, Яценюк і Коломойський домовилися про доповнення коаліції політичною силою «Відродження».

Згідно з неофіційною інформацією, Президент України Петро Порошенко, глава уряду Арсеній Яценюк і олігарх Ігор Коломойський під час таємної зустрічі домовилися про входження «Відродження» до коаліції ВРУ, оскільки після виходу фракцій «Батьківщина» й «Самопоміч» вона існує лише юридично.
Глава держави також висловив занепокоєння політикою телеканалів, що належать Коломойському, оскільки ті нібито не зовсім коректно висвітлюють команду Президента, зокрема йдеться про нардепа Ігоря Кононенка.
Крім того, сторони обговорили питання щодо компанії «Укрнафти», топ-менеджмент якої тривалий час контролювали ставленики Коломойського. Нині ж підприємство на грані банкрутства.
«Останнім часом Ігор Коломойський зачастив в Україну, де не був майже півроку. Основна мета візитів зрозуміла – зустрічі з Президентом і Прем’єром, про що, як і про їхній зміст ніхто не поширюється. Перші особи країни не тільки вкрай неохоче діляться інформацією про зустрічі з бізнесменом, але навіть намагаються приховати сам факт. Спробував «петляти» й сам олігарх, але журналісти Радіо Свобода на відео зафіксували, як уночі Коломойського перевозять у мікроавтобусі до Адміністрації Президента. Чому така таємність? Мабуть, тому, що йшлося не про те, про що хотілося би чути громадянам України. До розряду таких питань належать насамперед наведення порядку в напівдержавній «Укрнафті», – наголосив у статті для Дзеркала тижня журналіст Сергій Куян.

Коментарi

Коментарiв