Каськів стверджує, що заплатив державі збитки і погрожує іти до суду

191
Одіозний Каськів погрожує іти до суду

Екстрадований із Панами екс-очільник Держкомінвестпроекту Владислав Каськів заявив, що сам просив Панаму відпустити його в Україну, а тепер захищатиме свої інтереси в суді.

«Хочу підтвердити повідомлення Генерального Прокурора Юрія Луценка. Я дійсно добровільно повернувся в Україну», – запевнив екс-чиновник.

«Я звернувся до Республіки Панама з проханням надати згоду добровільно приїхати в Україну ще 18 вересня. 27 жовтня Верховний Суд Панами задовольнив моє прохання, зафіксувавши невідкличні міжнародні гарантії України не висувати додаткових звинувачень», – заявив Каськів.

Також він переконує, що вирішив відшкодувати збитки державі, незалежно від кінцевого рішення суду, «щоб припинити спекуляції».

«Із цих же причин вирішив самостійно оплатити переліт. Сьогодні я повернувся в Україну. Моя позиція проста – буду доводити свою правоту у суді», – стверджує колишній глава Держкомінвестпроекту.

Крім того, він наголосив, що його повернення «відбулося у повній відповідності до передбачених міжнародним законодавством і законами України процедур, враховуючи його добровільний характер».

Нагадаємо, 1 листопада стало відомо про екстрадицію з Панами екс-очільника Держкомінвестпроекту Владислава Каськіва. Цього ж дня Печерський районний суд Києва за клопотанням Генеральної прокуратури обрав Каськіву запобіжний захід у вигляді арешту із можливістю внесення застави.

Його звільнили в залі суду, тепер протягом 5 днів Каськів має сплатити заставу 160 тисяч.

Каськіва було оголошено в розшук за ч. 5 ст. 191 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах) та ч. 2 ст. 366 КК (службова фальсифікація).

У зв’язку з резонансом – повідомляюХочу підтвердити повідомлення Генерального Прокурора Юрія Луценка. Я дійсно доброві…

Опубліковано Vladyslav Kaskiv 1 листопад 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв