Україна зробить жорсткішим контроль на кордоні через терористичні загрози

215
ДПСУ зробить жорсткішим контроль на кордоні

Державна прикордонна служба України на виконання доручення Ради національної безпеки та оборони посилила контроль у всіх пунктах пропуску на державному кордоні у зв’язку з терористичними загрозами.

«Тенденції до загострення терористичних ризиків і загроз з боку осіб, які мають на меті дестабілізувати ситуацію в нашій державі, змушують сектор безпеки України значно посилити режимні заходи, в тому числі охоронці державного кордону забезпечуватимуть посилення прикордонного контролю», – заявили прикордонники, передає УНІАН.

 «На державному кордоні заходи проводитимуться в усіх пунктах пропуску, і в першу чергу на українсько-російській ділянці, та стосовно іноземців й осіб без громадянства, особливо з країн ризику. Зокрема органи охорони державного кордону зосередять увагу на додатковому контролі за іноземцями під час прибуття в Україну. До заходів активно залучатимуться службові собаки та використовуватимуться технічні засоби контролю», – підкреслили в ДПСУ.

У разі виявлення підозрілих осіб прикордонники ініціюватимуть проведення особистих оглядів спільно з представниками ДФС, а також залучатимуть співробітників СБУ для здійснення поглибленого огляду усіх без виключення автотранспортних засобів, на яких в’їжджають в Україну такі особи.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв