Унаслідок авіаударів у Сирії загинуло кілька десятків осіб

207
19 березня 2016 року по сирійському місту Ракка було завдано авіаудари, внаслідок чого загинуло майже 40 осіб, ще кілька десятків отримали поранення.

Представник Сирійської обсерваторії з прав людини, що у Великій Британії, повідомив про авіаудари по місту Ракка, яке раніше бойовики терористичного угруповання «Ісламська держава» оголосили столицею так званого халіфату.
Фахівці моніторингових груп поки не з’ясували, хто був організатором ударів – сирійські чи російські війська. Невідома і точна кількість поранених унаслідок трагедії.
112 нагадує, що 14 березня поточного року Президент Російської Федерації Владімір Путін наказав розпочати виведення російських військ із Сирії, де вже кілька років триває війна. Сирійська влада пізніше заявила, що РФ узгодила з нею цю резолюцію та здійснила необхідну підготовку.
22 лютого цього року Сполучені Штати Америки та Російська Федерація у двосторонньому форматі оголосили перемир’я в Сирії, проте під домовленості не підпадають угруповання «Ісламська держава», «Фронт-ан-Нусра» й інші радикальні організації. Пізніше сторони конфлікту визнали, що режим припинення вогню не дотримується.

Коментарi

Коментарiв