Журналісти показали «офшорний» маєток Королевської за 2 млн дол.

1584
Журналісти показали маєток, у якому живе Королевська

Родина народної депутатки від «Опозиційного блоку» Наталії Королевської орендує комплекс маєтків під Києвом вартістю щонайменше 2 мільйони доларів.

Нерухомість розташована у селі Лісники на гектарі землі. На території комплексу є декілька будинків, штучне озеро, басейн, декоративний город та власна гора. Все це з 2014 року формально належить кіпрській компанії «Лісерена ЛТД». Про це повідомляє Bihus.info.

Сама нардепка стверджує, що нерухомість орендують її батьки. Натомість, програма «Наші гроші з Денисом Бігусом» регулярно фіксувала, що з роботи Королевська приїжджає саме до цього маєтку.

Президент Спілки фахівців з нерухомого майна України Віктор Несін оцінив вартість нерухомості у 2 мільйони доларів, а оренду – у щонайменше 200 тисяч гривень на місяць.

Проживання Королевської в цьому комплексі підтвердили і сусіди. Її часто бачать на горі, що розташована на території. Сама ж нардепка публікує у соціальних мережах фотографії із городу із підписом: «Собрала урожай».

У декларації Королевської немає жодної згадки про цей маєток. Там записана лише квартира у Києві на 242 квадратних метра у власності чоловіка, також нардепа, Юрія Солода. Інша нерухомість – офіс та земельні ділянки – залишились у окупованому Луганську.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв