На Київщині поставлять патрулі у всіх криміногенних точках

238
До патрулювання залучають також поліцію охорони, національну гвардію та громадські формування

Правоохоронці Київщини визначили найбільш криміногенні місця в області і направлять до них патрулі для забезпечення порядку.

Про це заявив речник Головного управління Національної поліції у Київській області Микола Жукович в ефірі 112.

«Ми проаналізували всю оперативну обстановку, яка в нас є в Київській області, визначили найбільш криміногенні місця, де найчастіше скоюють грабежі і розбої. Ми наближаємо зараз до цих місць патрульні наряди, як автомобільні, так і піші», – підкреслив полісмен.

За його словами, до патрулювання залучають також поліцію охорони, національну гвардію та громадські формування.

«Усі ці заходи направлені на одне – щоб забезпечити безпеку громадян, щоб зменшити кількість протиправних діянь, які є в Київській області», – стверджує представник НПУ.

Також він закликав мешканців повідомляти поліції про можливі скоєння злочинів, а там де скоєний, то не чекати, а відразу телефонувати за номером 102: «Ми відразу відреагуємо, за гарячим слідом затримуватимемо злочинців. За цю ніч ми затримали 3 крадіїв на гарячому і одного грабіжника».

«Щодобово будемо задіювати певну кількість кінологів з собаками – у місцях масового проведення заходів та для перевірки транспортних засобів на наявність вибухових речовин, зброї або наркотичних засобів», – пообіцяв Жукович.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв