Шикарний особняк і автівки: як живе прокурор Миколаївщини

379
ЗМІ показали розкішне життя прокурора Миколаївської області Тараса Дунаса

Прокурор Миколаївської області Тарас Дунас і його родина володіють великим переліком автомобілів, а також нерухомого майна.

Про це повідомляє Prosud.

У своїх деклараціях за 2013-2016 роки прокурор вказав 1,1 млн грн доходу, а його дружина Оксана Дунас, яка працює у Львівському національному університеті, за цей період заробила 121 тис. грн.

Вона володіє будинком і землею під ним у місті Городок. Зазначена в декларації площа цього маєтку – 320 м². У власності членів сім’ї прокурора також є квартира у Львові площею 82 м², яку вони придбали 2014 року. Іще однією квартирою у Львові володіє його дружина.

У безпосередній власності Дунаса є дві земельні ділянки і садовий будинок площею 10 м² у Львові, одна незадекларована ділянка розташована в Городку. Також прокурор має право на користування квартирою у Києві площею 109 м².

Серед автомобілів у власності прокурора є Audi A6 і ГАЗ 24, а його дружина є власником Toyota Yaris.

Крім того, у батьків прокурора у власності дві земельні ділянки в Городку, житловий будинок на 175,8 м², будинок пасічника площею 111 м² у селі Черлянське і квартира у Львові площею 65 м², а також 1,6 га землі в селі Угри, де розташований особняк із власним озером.

Також в Омеляна Дунаса виявили незадеклароване нежитлове приміщення площею 3461 м² у селі Мавковичі та дві недобудови в Городку.

У власності батьків прокурора також є авто Volkswagen Caddy Kombi, SSANG YONG REXTON і VOLKSWAGEN JETTA.

Знайомтесь, прокурор Миколаївської області – Тарас Дунас. Прізвище «Дунас» відоме у Львівській області, він представник …

Опубліковано Prosud 2 листопад 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв