Експерт пояснив, чому Саакашвілі досі не вигнали з України

348
За словами фахівця, конфлікт Саакашвілі з Порошенком вигідний деяким політикам

Незважаючи на те, що лідера партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі позбавили громадянства України, його не висилають із країни завдяки підтримці західних політиків.

Таку думку в коментарі Апостроф висловив експерт Міжнародного центру перспективних досліджень Ігор Петренко.

«Саакашвілі ж, по суті, нічого втрачати, він навіть не громадянин України. Очевидно, що у нього є підтримка частини істеблішменту США, оскільки при інших варіантах він вже давно або сидів би у в’язниці, або був би висланий з країни. Без підтримки впливових країн, яким зобов’язана Україна, Саакашвілі б тут не було», – переконаний аналітик.

За його словами, Саакашвілі перебуває у галузі інтересів Заходу та, можливо, це є одним із факторів впливу на рішення Порошенка.

Окрім того, фахівець додав, що конфлікт між Саакашвілі та Порошенком вигідний низці українських політиків.

«Цей конфлікт між Порошенком і Саакашвілі вигідний багатьом, оскільки він не чіпає інших учасників політичного театру в Україні, а, в першу чергу, спрямований проти Порошенка. Це вигідно іншим опозиціонерам, які наче не при справах, але яким водночас вигідне ослаблення Порошенка у зв’язку з майбутніми виборами», – пояснив Петренко.

На цьому тлі він озвучив імена очільника МВС Арсена Авакова, екс-прем’єра Арсенія Яценюка та секретаря РНБО Олександра Турчинова.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв